ceturtdiena, 2008. gada 24. janvāris

You can Canon.

Esmu tāds jokains puisis, - cik nu sanāk tās naudiņas, tik sanāk. Varētu kādu čupu vairāk, bet nu neies te plēst apmatojumu. Kad ienākās rublīši, mani pārņem nepārvarama tieksme patērēties. Citreiz neapdomīgi, citreiz normas robežās. (: Tad lūk brīvdienās vieglā ķīķerī iebraucu drusku HansaLīzingā (nevis auzās ...) un sarūpēju Canon EOS 400D. Jo kā zināms un vispārpieņemts, veiksmīgākie pirkumi, lieli un mazi, notiek reibumā, un reti kad ir slēpta/atklāta nožēla par padarīto. :P Līdzi nāca 4 Gb karte, kuru pa pāris dienām piepildīju ar dažnedažādiem testa kadriem, lai sadraudzētos ar fotoverķīti. Sākumā bija maza doma ņemt 350'to un kādu labāku par 18-55 kit objektīvu, bet paši zināt, tā kunga ceļi ir neizdibināmi. Jāpaštuko, uz kuru galu nākotnē skatīties.
Taču nevar jau bez kāzusiem - augšupsūkāju biudes uz datoru, caur EOS Utility pēcāk formatizēju karti (varēja jau labāk pašā aparātā ... :x) un netīšām, neviļus, negaidīti, pagalam glupi izrāvās kābelis. I viss. Karte beigta. Nez' varbūt citā ierīcē ieliekot, var glābt jamo. Bet cerības mazas. Aizgāzēju (ak dies', kā man patīk pa puteni un svaigu sniegu braukāties) uz tuvējo diennakts Maxima un iegādājos kaut kādu lēno Kingston 2Gb CF par 13.99 Ls. Pagaidām būs labi.

Eku pirmais mēģinājums ar HDR.

2 komentāri:

Fuzzy teica...

Es personīgi būtu atbalstījis variantu par 350D un labāku stiklu, taču ir labi, anyway. No vienas puses - labu brīdi noķēri, jo kāreiz 450D iznācis un 400D cenas krītas... vien šaubos vai uz tavu pirkšanas brīdi tas bija arī šeit.

SVILPE teica...

Nebija gan manuprāt vēl 450D.
Čto kupļeno, to ņepropito ... :D

 
tracker